Pivovar Nymburk


Oficiální popisy jednotlivých nabízených piv (zdroj: www.postriziny.cz)

Doktorova 8°
Obsah 3,1% alkoholu. Středně až hluboce prokvašená piva s nižší plností, s jemnou hořkostí a středním řízem, čistou vůní.

Postřižinské výčepní
Obsah 3,5% alkoholu. Středně až hluboce prokvašená piva se střední plností, s jemnou hořkostí a středním řízem, s čistou chutí a vůní.

Pepinova desítka
Obsah 4,1 % alkoholu. Středně až hluboce prokvašená piva se střední plností, s jemnou hořkostí a středním řízem, s čistou chutí a vůní.

Tmavý ležák
Obsah 4,5% alkoholu. Středně až hluboce prokvašená piva s výbornou plností, jemně sladké, slabou hořkostí, středním řízem, výraznou karamelovou příchutí a vůní.

Postřižinské pivo 11%
Obsah 4,7% alkoholu. Středně až hluboce prokvašená piva s dobrou plností, výraznou hořkostí, vysokým řízem a čistou vůníalkoholu. Středně až hluboce prokvašená piva s výbornou plností, jemně sladké, slabou hořkostí, středním řízem, výraznou karamelovou příchutí a vůní.

Francinův ležák
Obsah 5,1% alkoholu. Středně až hluboce prokvašená piva s dobrou plností, výraznou hořkostí, vysokým řízem a čistou vůní.

Něžný Barbar
Obsah 5,3% alkoholu. Polotmavý speciál s přídavkem speciálního sladu získává příjemný karamelový nádech a sytou jantarovou barvu.

Bogan
Obsah 5,5% alkoholu. Středně až hluboce prokvašená piva s výbornou plností, výraznou hořkostí a vysokým řízem.

Sváteční speciál
Obsah 5,8% alkoholu. Sváteční speciál je s láskou vyrobené české pivo s nezaměnitelnou chutí a příjemnou intenzivní hořkostí.

Nymburk Lager Beer
Plechovkové pivo - středně až hluboce prokvašené pivo s nižší plností, s jemnou hořkostí a středním řízem, čistou vůní