Pivovar Holba


Oficiální popisy jednotlivých nabízených piv (zdroj: http://www.holba.cz)

Holba Classic
Obsah alkoholu: 4,2 %. Lehké výčepní pivo s jemnou chutí, bohatou pěnou a svěží zlatožlutou barvou. Vhodné pro zahnání žízně i jako digestiv po vydatném jídle.

Holba Šerák
Obsah alkoholu: 4,7 %. Vlajková loď značky Holba. Světlé výčepní pivo medové zlaté s lahodně nahořklou, jemně chmelovou chutí a dokonalým řízem.

Holba Premium
Obsah alkoholu: 5,2 %. Světlý ležák jantarové barvy s hustou pěnou, vyváženou plnou chutí a dobrým řízem. Ideální pro speciální příležitost i posezení s přáteli.

Holba Šerák Polotmavý
Obsah alkoholu: 4,7 %. Granátová barva, plná chuť, výborný říz a čepice husté pěny chránící pivo jako zlatý poklad. Jedinečnou charakteristiku mu přináší tradiční receptura i klasický výrobní postup. Unikátní v každém doušku.

Holba Kvasničák
Obsah alkoholu: 4,7 %. Světlé nefiltrované pivo medově zlaté barvy mírně hořké chuti s výborným řízem. Ideální pro ty, kteří chtějí zkusit výjimečnou chuť piva. Obsahuje živé pivovarské kvasnice, bohatý zdroj vitaminů a stopových prvků důležitých pro lidský organismus.

Holba Šerák 13,51%
Obsah alkoholu: 6,2 %. Světlý ležák sytě žluté barvy s hustou smetanovou pěnou, plnou chlebnatou chutí a lahodnou hořkostí. Výjimečné pivo pro výjimečné příležitosti.

Holba Free
Obsah alkoholu: 0,49 %. Ani nealkoholické pivo Holba neztrácí na své chuti. Perfertní osvěžení pro řidiče.